Indiegogo üzerinde satışları başlayan PowerWatch, eğer gerçekten tanıtıldığı gibiyse akıllı saat sektörünü değiştirebilir.

Akıllı saatler her ne kadar sık kullanılan ve sevilen bir icat olsa da, bugüne kadarki en büyük problemi daima batarya ömrü oldu. İnsanlar için her gün saatini şarj etmek bir 'işkence' hâline gelirken, şimdi ise yeni bir yöntem var!

Önümüzdeki sene çıkacak

PowerWatch adı verilen bu yeni akıllı saat, bütün enerjisini sizin vücut ısınızdan alıyor. Indiegogo üzerinde ortaya çıkan PowerWatch, 2017 yılının Temmuz ayında satın alanlara gönderilecek ve fiyatı da 170 Dolar olarak belirlendi. Tabii ki site bağış sistemi ile ilerliyor ve isteyen kişiler, 170 doların üstünde bağış yaparak da saate sahip olabiliyor.

Bileğinize taktığınızda ısınızla çalışan PowerWatch, aynı zamanda biyometrik bilgilerinizi de alıyor ve ne kadar enerji ürettiğinizi, günde ne kadar kalori yaktığınızı da belirliyor. Matrix'in thermoelektrik teknolojisini kullanan saat, eğer reklamlarında tanıtıldığı gibiyse hiçbir zaman şarj ihtiyacı duymayacak.

Ayrıca söylenenlere göre PowerWatch, akıllı telefonunuzla da senkronize ediliyor ve bileğinizden çıkardığınızda, otomatik olarak uyku moduna geçiyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları