TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya'da yaşanılan sansasyonel görüntülerin ardından, Acun Medya görüntülerle ilgili açıklama yayınladı.

Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen ‘Ütopya’ adlı yarışmada, yarışmacılardan Semih Öztürk, kendisi gibi yarışmacı olan sevgilisi Kurretülayn Matur’un kucağında uzandığı sırada sosyal medyada binlerce kişinin iddiasına göre "mastürbasyon yaparken" kameralara yakalandı.

Üzerine örttüğü çarşafın altında mastürbasyon yaptığı iddia edilen yarışmacının görüntüleri, sosyal mecrada büyük tepki ile karşılandı. Youtube’a düşen bu görüntüleri izleyenler gözlerine inanamadı.

Ütopya adlı program TV8 ekranları yanı sıra, internet üzerinden tam gün yayınlanıyor. 

Acun Medya'dan mastürbasyon açıklaması

Acun Ilıcalı 'nın kanalı TV8'de yayınlanan Ütopya programının internet yayınında yaşanan olayla ilgili Acun Medya'dan açıklama geldi.

Acun Medya tarafından haberle ilgili yollanan açıklama ise şöyle: 

‘ÜTOPYA’DA SKANDAL’ ve benzeri başlıklar ile ‘Ütopya’ adlı Programda yarışmacı Semih Öztürk’ün uygunsuz hareketlerde bulunduğu ve bu görüntülerinde televizyonda yayınlandığı yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. ŞİRKETİMİZİN YAPIMCISI OLDUĞU VE TV 8 TELEVİZYONUNDA YAYINLANAN ANILAN PROGRAMDA ASLA SÖYLENDİĞİ ŞEKİLDE BİR OLAY YAŞANMAMIŞ VE BÖYLE BİR GÖRÜNTÜ TELEVİZYONDA HİÇBİR ZAMAN YAYINLANMAMIŞTIR.

Herhangi bir inceleme yapılmadan ve gerçek olup olmadığı sorulmadan bu şekilde sansasyon yaratacak haberler yapılması ve yayılması Şirketimizin ticari itibarına saldırı teşkil etmektedir.

Hukuka aykırı ve gerçek olmayan bu haberi hazırlayanlar hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.

Habere konu olan video:

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları