Son zamanlarda ATV ekranlarında yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar' olmaz dizisinde oynayan ve Hızır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca sosyal medya hesabı üzerinden kendisini Adana’da yaşanan yurt faciasına değinmediği için eleştiren takipçisine fena halde patladı.

Adana'da yaşanan yurt faciasına değinmediğine dikkat çekerek,  kendisini, eleştiren takipçisine Oktay Kaynarca’dan büyük tepki geldi. 

Oktay Kaynarca Fena kızdı!

Yaşadığı trafik kazasında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Erdal Tosun’ a dair sosyal medyada paylaşımlar yapan Oktay Kaynarca, sosyal medyada takipçisi olan biri tarafından Adana’da meydana gelen ve 10 kız çocuğunun hayatını kaybetmesiyle sonlanan yangına değinmediği sebebiyle eleştirildi.

"GERİZEKALI,ZEVZEK, ÖKÜZ"
Yapılan bu paylaşım üzerine çılgına dönen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ise takipçisine şu sözlerle karşılık verdi. "Ulan gerizekalı aç bak Twitter hesabıma da sonra soytarılık yap zevzek... Ayrıca o adamın zengin olduğu fikrine nereden kapıldın? Sadece tanınıyor olduğun için mi öküz herif? Niçin öldü biliyor musun o saatte, çünkü o saatte sıra bulabilmişti diyalize girebilmek için. Şimdi öküz evladım, bu memlekette bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup üstelik ahkam kesen gerizekalılardan olduğun için seni örnek olarak ifşa ediyorum ki aynı haltı bir daha yeme..." sözleriyle kendisini eleştiren takipçisine böyle cevap veren ünlü oyuncu Oktay Kaynarca öfkesini bu şekilde dile getirdi.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları