Dün akşam Yeter dizisi yayınlanan son bölümü ile seyirciyi yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Sevilen dizi son bölümünde yine merak dolu bir bekleyişe neden olacak 38. Yeni bölüm fragmanı yayınladı. Dizi 38. yeni bölümünde, Miray’ın evlenme teklifini reddetmiş olan Yekta’nın onu yeterince tanıma şansını elde etmiş olduğunu hisseder.

Ekranların vazgeçilmeyen dizisi olan Yeter 38. Yeni bölüm ile yayına kaldığı şekilde devam ediyor. Heyecanla beklenen dizi 38. Yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı. Aşk, gerilim tutku ve heyecan dolu büyüleyici sahnelerle izleyiciyle buluşan dizi yeni bölüm fragmanı "O bitmek istemediği sürece kimse onu bitiremiyor!" sloganı ile yayınlanarak izleyiciyi merak dolu bir hafta için bekleyişe geçirdi.

Dizinin başrollerini Yurdaer Okur (Yekta Harmanlı) ve  Pelin Karahan (Aylin Harmanlı)’nın paylaştığı sevilen dizi Yeter 38. Yeni bölüm ile Perşembe akşamı saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında.

37. Bölümünde Yeter dizisinde neler oldu?

Evlenme teklifi Yekta tarafından reddedilen Miray, aşık olduğu Miray’ı daha yakından tanıma şansını yakaladığı hissine kapılır. Aile, atlas tarafından vurulan Yılmaz’ın haberi ile mahvolur. Bu olay üzerine Handan ise Yılmaz’ı ne kadar çok önemsediğini ve onu kaybetmekten korktuğunu görür. Yaşananlar Atlas ve Yekta arasındaki iplerin gerilmesine neden olur, iyice. Evlenme teklifi Yekta tarafından reddedilen Miray, aşık olduğu Miray’ı daha yakından tanıma şansını yakaladığı hissine kapılır. Birlikte çocuklarla dağ evinde vakit geçirmeleri onları yakınlaştırır.Yekta, Miray’ı iyice istediği yöne doğru çeker. Diğer yandan İdil’in de Yekta’dan kopamadığını gören Gökhan, oldukça hayal kırıklığı yaşar. Bitirmek istediği evliliklerini İdil iyice esir almaya başlar.

OYUNCULAR:

Aylin (Pelin Karahan)
Yekta (Yurdaer Okur)
Miray (Ekin Türkmen)
Atlas (Hazım Körmükçü)
İdil (Wilma Elles)
Yılmaz (Tolga Evren)
Filiz (Selen Domaç)
Zahide (Rüçhan Çalışkur)
Handan (Ayşin Yeşim Çapanoğlu)
Zafer (Fatih Koyunoğlu)
Kaan (Doğan Can Sarıkaya)
Duru (Eliz Neşe Çağın)

  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları