Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, 3-0 Antalyaspor’u yendikten sonra maç hakkında bugün ilk açıklamasını yaptı.

Beşiktaş Antalyaspor maçıyla ilgili fikirlerini beyan eden teknik direktör Şenol Güneş maçı değerlendirirken Şampiyonlar Ligi sonrasında karşılaşmaya çıkacakları rakipleri kim olduğu fark etmeksizin motivasyonlarının hep yüksek olacağını, söyledi. Başarılı teknik direktör, dirençlerinin Antalyaspor gibi zorlu bir rakip karşısında kırılmaması gerektiğini bildiklerini; hatta hücuma esnasında durdururken kısmen başarıya ulaştıklarını söyledi.

Güneş’in Caner Erkan hakkında değerlendirmesi

Kazanmalarına çok sevinmesinin yanı sıra Caner Erkin için de üzüntü içerisinde olduklarını belirten usta teknik direktör, maçın genelinde zaferi hak eden takım olduklarını ve mutluluk duyduklarını söyledi. Caner’in sakatlığına üzüldüklerini dile getirmeyi de unutmayan Güneş, Caner’i sahaya çıkarmanın aslında hiç aklında olmadığını ne yazık ki oyuna almak zorunda kaldığını, oysa Caner’in, Necip ve Beck’in saha kenarında dinlenmesini ve oyuna hiç katılmadan eve gitmelerini planladıklarını, planların zorunluluktan değiştiğini belirtti.

Aşil tendonu nedeniyle sakatlık yaşayan Caner Erkin için en kısa sürede iyileşmesine yönelik dileklerde bulunurken, Güneş yakından da takipte olduklarını belirtti.

Güneş’in Aboubakar hakkında değerlendirmesi

Antalyaspor maçı esnasında beğeni alan bir golü bulunan Vincent Aboubakar için de görüş belirtmesi istenen Güneş, konuyla ilgili, gol attığını ama başka bir bakış açısıyla gol kaçırdığını da hatırlattı ve bu durumda hangi açıdan baktığınızın önemli olduğunu söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları