Nejat İşler başrolünü oynadığı filmi İkimizin Yerine’ de galaya parmağında alyans ile katıldı, akla sanatçının kimseye söylemeden evlenmiş olabileceği fikirleri geldi.

Seranay Sarıkaya ile başrollerinde oynadığı İkimizin Yerine filminin galasına alyansı ile gelen ünlü oyuncunun evlenip evlenmediği hayranlarının yeni merak konusu oldu.

Ünlü oyuncudan yeni film

Serenay Sarıkaya ile birlikte yer aldığı ve başrolleri paylaştığı, 21 Ekim tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan İkimizin Yerine filminin galasına Nejat İşler damgasını vururken, galaya birçok ünlü isim de akın etti. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde önceki akşam gerçekleştirilen gala organizasyonunda adeta ünlüler geçidi oluştu, filme ilgi büyüktü.

Merak uyandıran alyans

Serenay Sarıkaya’nın da başrolünde olduğu İkimizin Yerine adlı ve kendisinin de başrolünü oynadığı yeni filminin galasına katılan yakışıklı oyuncu Nejat İşler, parmağına taktığı alyansı ile tüm dikkatleri üzerine topladı.

Gümüşlük’ te gizli nikah

Bodrum Gümüşlük’teki evine sık sık gittiği ve senenin bir kısmını burada geçirdiği bilinen yakışıklı oyuncu için yine Gümüşlük’te evlendiği ve bu durumu başta magazin muhabirleri olmak üzere herkesten saklamakta olduğu yönünde iddialar ortaya atıldı. Parmağındaki yüzük dikkat çekerken yalnızca filmi hakkında konuşan ve evlilik iddialarına henüz cevap vermeyen İşler’ in hayatını birleştirdiği kişinin kim olduğu da öğrenilemedi.

Yakışıklı oyuncu geceye başrol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile birlikte katılırken, ikili salaş ancak gösterişli tarzları ile dikkatleri üzerlerine çekti.

Nejat İşler'in parmağına taktığı yüzük evlendi iddialarının yapılmasına neden oldu.

Nejat İşler'in parmağına taktığı yüzük evlendi iddialarının yapılmasına neden oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları