Manchester United takımının ünlü manejeri, teknik lider Jose Mourinho, yarın gerçekleşecek olan Fenerbahçe karşılaşmasından öncesinde Sarıkanaryalılara ve teknik direktörlerine övgüler yağdırdı.

Yarın akşam gerçekleşecek olan UEFA Avrupa Ligi A grubu üçüncü maçında temsilcimiz Fenerbahçe’ye ev sahipliği yapacak olan Manchester United’ın ünlü menajeri Jose Mourinho, maç ile ilgili basın toplantısı gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü teknik lider, maçın zorlu geçeceğini düşündüğünü, çünkü karşısında tecrübeli bir direktör ve kaliteli bir takım olduğunu düşündüklerini belirtti.

Portekizli teknik adamdan basın açıklaması

Portekizli teknik çalıştırıcının Old Trafford Stadyumu’ nda gerçekleştirdiği basın açıklamasında dikkat çeken ifadeler Sarıkanaryalı takıma büyük övgüleri oldu.

‘’Son 5 maçta yenilgi yok’’

Takımında bazı sorunların çözüme ulaştırıldığını söyleyen Jose Mourinho, bunun sonucu olarak oynanan son 5 karşılaşmada da yenilgi almadığını, takımında yalnızca futbol oyuncularının değil harika bir arkadaşlık ortamının da olduğunu ve bunun da iyi bir takım olma konusunda öncelikli bir kriter olduğunu belirtti.

Zorlu bir karşılaşma

Takımı açısından oldukça zorlu bir haftayı geride bıraktıklarını söyleyen dünyaca ünlü menajer, Perşembe günü oynanacak olan maçın Pazar günü de bir tekrarı olacağını, ligdeki diğer takımların güncel durumu hakkında bilgi sahibi olduklarını ve buna uygun her maçta farklı stratejilerin izlenmekte olduğunu söyledi. Fenerbahçe maçı için de aynı şekilde çalıştıklarını ancak bunun zorlu bir karşılaşma olacağını düşündüklerini belirtti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları