Yakışıklı ve ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yeni filmi için partner beğenemiyor, partner adayları için kendi eşi Sinem Kobal’ı dahi uygun görmüyor.

60’lı senelerde Cingöz Recai isimli ünlü yazar Peyami Safa’nın romanından uyarlanarak Ayhan Işık tarafından hayat verilen rolde bu defa Kenan İmirzalıoğlu yeni versiyonda başrol olarak yer alacak. Ancak Kenan İmirzalıoğlu’nun yanında yer alması için düşünülen kadın partnerlerden hiçbiri henüz ünlü oyuncu tarafından kabul edilmedi.

12 Oyuncuyu da beğenmedi

Kenan İmirzalıoğlu’na yenil film projesinde eşlik etmesi için iddialara göre tam 12 kadın oyuncu aday gösterilmiş, yapım ekibi tarafından uygun görülmüş ancak hiçbiri yakışıklı oyuncu tarafından kabul edilmemişti.

Kenan İmirzalıoğlu eşini de istemedi

Yapılan haberlere göre İmirzalıoğlu aday gösterilen Songül Öden’i 39 yaşında olması nedeniyle fazla yaşlı bularak yanında bu rol için istemedi. Yapım ekibi çalışanları ise eşi Sinem Kobal’ın uygun olduğunu söyleyerek oyuncuya teklif götürse de İmirzalıoğlu bu fikirle ilgili birlikte rol almanın güzel olabileceğini ancak bu proje için böyle bir şey düşünmediğini söyleyerek ‘’Başka bir projede inşallah’’ yanıtını verdi.

Kenan İmirzalıoğlu yeni filminde eşi Sinem Kobal'ı da istemedi

Kenan İmirzalıoğlu yeni filminde eşi Sinem Kobal'ı da istemedi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları