Ekranların sevilen oyuncu ve sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu İzdivaç programında Serkan’ın ayrıldığı gelin adayı Hanife’yi mini etek giydiği gerekçesiyle reddetti. İzdivaç programına kendisi için gelen gelin adayını reddeden damat adayı gerekçe olarak mini eteği gösterdi.

Ekranların vazgeçilmezi Zuhal Topal’ın sunduğu İzdivaç programında bu hafta da dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Sevilen ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topla ile seyirci yine başına ekrana kilitlendi.Programda kendisi için gelen gelin adayı Hanife’den ayrılan yakışıklı damat adayı Serkan, Hanife’nin mini etek giymesi üzerine onu reddetti.

Mini etek ayrılığa neden oldu

 Star Tv’ de yayınlanan İzdivaç programında gelin adayı Hanife’den giydiği mini etek sebebiyle ayrılan damat adayı onun için gelen gelin adayı ile bir araya geldi. Buluşma sırasında mini etekli olan gelin adayı oldukça tepki alarak, kendisi için geldiği damat adayı Serkan tarafından tepki aldı. Hanife’nin giyim tarzını eleştiren Serkan,çok kıskanç olduğunu ve Hanife’nin üzerindeki eteği uygun görmediğini dile getirerek, "Elin sürekli önünde. Kıpırdatamıyorsun bile" diyerek talibi olan gelin adayını reddetti. Yeni taliplerini bekleyen damat adayı Serkan, kendisi için gelecek olan adaylara mesaj vererek, bundan sonra ki taliplerini de uyardı. Kıskanç damat adayı, kısa giyinmeyi uygun görmediğini ve buna göre hareket etmeye çalışarak seçici davrandığını kaydetti. Yakışıklı damat adayı yeni taliplerini beklemeye devam ediyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları