Apple gelecek yıl 4 inç'lik ekranıyla yeni mini telefonu iPhone 6S'i duyurarak ilgileri üzerine çekecek. Yeni S’serisi iPhone'un gelmesiyle mevcut iPhone 6 ve 6 Plus'ların da fiyatlarında düşüşler bekleniyor.

Apple, 6. nesil iPhone modellerinde tasarım farklılığına gitmişti, bunun yanında, büyüyen ekranının dışında, kullanıcılara daha büyük ekranlı "Plus" modelini sundu. 5'inci nesilde de benzer bir farklılık deneyerek "ucuz yollu" modeli iPhone 5C'yi piyasaya sürmüştü. Açıkçası Apple'ın, Steve Jobs'u kaybettikten sonra yeni dönemde "deneysel" çalışmalarda bulunduğunu söylersek yanılmış sayılmayız.Görünen o ki, bu tip çalışmalar devam edecek. Gelen yeni haberlerApple'ın "yine" yeni bir model üzerinde çalıştığını söylüyor.


Görünüşe göre Apple, 2015 yılında yeni bir iPhone modeliyle daha karşımızda olacak. iPhone 6, iPhone 6 Plus'ın yanında yer alacak yeni telefonun adının ise iPhone 6S mini olacağı belirtiliyor. 4 inç ekran boyutunda olacak olan iPhone 6S mini, tasarım olarak da yeni nesil iPhone'lara benzeyecek.


iPhone 6S mini modeliyle, IPhoneboyutuna geri dönerek mini cepler kategorisinde de yer almaya hazırlanan Apple, bu yeni cebini 2015'in ikinci yarısında sunması bekleniyor. Hatta tahminler bu tanıtımın eylül ayına sarkacağı yönünde.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları