Galatasaray Türk Nippon Sigorta ve Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı arasında forma göğüs reklamı için masaya oturdu. Forma göğüs reklamı için anlaşma imzalayan Galatsaray Tekerlekli Sandelye Basketbol Takımı ile Türk Nippon Sigorta bir araya geldi.

Forma göğüs reklamı için anlaşma imzalayan Galatsaray Tekerlekli Sandelye Basketbol Takımı ile Türk Nippon Sigorta bir araya geldi.

Düzenlenen anlaşma Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi' nde törene Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. Baturalp Pamukçu, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm,  sarı-kırmızılı takımın baş antrenörü Sedat İncesu ile oyuncular İsmail Ar ve Maşide Cesur dakatıldı.

Törende konuşan Akzüm, 11 yıl önce kurulmuş olan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın hem uluslararası hem de Türkiye alanın da güzel başarılara imza attığını ifade ederek, "Bu bir sosyal sorumluluk projesi değildir, bu Galatasaray'ın ana konularından biridir. Bu sene yine ligde iyi gidiyoruz, Avrupa ve dünyada başarılar kazanmak istiyoruz. Bu kapsamda Türk Nippon Sigorta ile önemli bir işbirliği yapıyoruz "belirtti.

‘Galatasaray'a sponsor olduğumuz için çok mutluyum’
Aküzüm, maliyeti hakkında bilgi vermediği anlaşmanın, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın ekonomik sorunlarını halledecek bir anlaşma olduğunu kaydetti. Baturalp Pamukçu ise sarı-kırmızılı takım ile yaptıkları bu sponsorluk anlaşmasının bir yılı kapsadığına dikkat çekerek  "Galatasaray'a sponsor olduğumuz için çok mutluyum.Umarım bu ilişkimiz daha uzun soluklu olur. Zaten başarılı olan takım, bizim desteğimizle başarılarını katlayarak sürdürür "şeklinde konuştu.

Sedat İncesu’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nden önce gerçekleştirdikleri anlaşmanın güzel olmasını istediğini söyledi. Toplantının sonunda Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink,sarı-kırmızılı oyuncular İsmail Ar ve Maşide Cesur'a çiçek vererek,etkinliği sonlandırdı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları