Şubat ayında herkesi şaşırtarak sürpriz bir şekilde Serhan Bora ile nikah masasına oturan Helin Avşar evliliğini bitireceğini duyurdu. Helin Avşar'ın boşanma kararı magazin gündeminde şok etkisi yarattı.

Avşar kızı, Şubat ayında bir aydır beraber olduğu Serhan Bora ile ani bir şekilde nikah kıyarak herkesi şok etmişti. Evlendikten kısa bir süre sonra ikilinin tartıştığı ve sorun yaşadığı ile ilgili haberler magazin gündemine düştü. O süreçte sosyal medya hesabından ‘Ayrılıyoruz’ şeklinde paylaşımda bulunduysa da ardından sosyal medya hesabının hacklendiğini söyleyen Helin Avşar yaptığı bu paylaşımı sildi.

Helin Avşar: "Tek Başıma Çocuk Büyütemem"

Geçtiğimiz Ekim ayında gittiği bir davette, evliliğinin bittiğine dair haberlere dikkat çekerek, ilişkilerinin zor bir süreçten geçtiğini söyledi. Ardından şunları söyleyerek” Evliliğimiz şuan ki havalar gibi parçalı bulutlu. Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca her şey değişiyormuş. Şu aralar o da ben de evliliğimizi nasıl kurtarırız diye düşünüyoruz doğrusu. Şuan tek başıma çocuk büyütemem, o yüzden böyle bir durumda da olayına kalkışmak istemiyorum”. Şeklinde konuşan Helin Avşar’ın evliliğine dair yaptığı yorumlarla hesabından yaptığı son paylaşıma bakılınca bu kez gerçekten bitti gibi gözüküyor. İlişkileri halen süren eden ‘parçalı bulutlu’ havayı hala yık edemediği fark edilen çiftten Helin Avşar sosyal medya da paylaşımı ile eşinin bu evliliği bitirmek istediği görülüyor. 

Helin Avşar’ın o twitti:
“Diğer evlilikler gibi çıkar amaçlı bir ilişkimiz olmadığı halde bugün son noktaya geldik. Anlaşarak boşanıyoruz. İkimizin de yolu apaçık olsun. Her zaman saygı duyacağım. Hakkımızda hayırlısı olsun.Selametle yollarımızı ayırıyoruz” şeklinde. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları