Popstar Bayhan geçtiğimiz günlerde İzdivaç Programı’na katılması ve gelin adayı Hanife’ye talip olması ile basında yer aldı ancak iddialara göre Bayhan bu talibi için haftalık ücret alıyor.

2004 senesinde ekranlarda yer alan ve Kanal D tarafından yayınlanan, bir zamanların fenomen yarışma programı Popstar Türkiye ile adını duyuran ve bu yarışmadaki kendine has hareketleri ile ünlenen Bayhan Gürhan, nam-ı diğer Popstar Bayhan, şimdilerde katıldığı izdivaç programları ile adından bahsettiriyor. Ancak iddialara göre Türkiye’nin tanıdığı gelin adayı Hanife’ye talip olan ve Zuhal Topal’ın izdivaç programında sahne alan Bayhan, bunu reyting amaçlı ve haftalık ücret karşılığında yapıyor.

Zuhal Topal’la İzdivaç’ta boy gösterdi

2004 senesinin ünlü programı, Türk televizyonlarında bir efsane haline gelmiş Popstar Türkiye ile tanıdığımız, sonrasında kendine özgü şarkı söyleme stilleri ve davranışları ile tüm Türkiye tarafından tanınmış bir isim olan Bayhan Gürhan, Zuhal Topal’in sunuculuğunu yaptığı izdivaç programında yeniden ekranlarda yerini alıyor.

Hanife’ye talip oldu

Gelin adaylarından popüler bir yere sahip olan Hanife’ye talip olan ve kendisi ile baş başa yemeğe çıkan Bayhan, iddialara göre bunu, reyting almak isteyen programdan ücret alarak yaptı.

Programa katıldığı ilk bölümde Hanife’ye sürpriz bir şekilde talip olan Bayhan, yine iddialara göre haftalık ücret alıyor ve yapım şirketi kendisine yalnızca hafta içi yeni bölümleri yayınlanan bu program için haftalık 10.000 lira veriyor.

Ücret alıyor mu?

Yer yer diğer başka televizyon kanallarında yayınlanan izdivaç programlarında ünlü olan ve halk tarafından konuşulan gelin ya da damat adaylarının, programda kalmak ve kanal değiştirmemek için haftalık ücret aldıkları iddiası daha önce de duyulmuştu. Ancak Bayhan’ın da ücret alıp almadığı dedikoduları, sanatçının aleyhinde çığ gibi büyüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları