Araştırmacılar erkeklerin kadınlara en çok yakıştırdığı kıyafetlerin bir listesini oluşturmuşlar ve işte gardrobunuzdan eksik etmemeniz gereken 10 parça..

1. Siyah mini elbise

Siyah mini elbise

Minik siyah bir elbise gardrobunuzun olmazsa olmazlarından biri olmalı. Hem gece için şık olabilen hem de gündüzleri salaş takılarla kullanabileceğiniz bu tip elbiseler sizi karşı konulmaz gösterecek.

2. Yüksek topuklar

Yüksek topuklar

Her kadının özel günler için topuklu ayakkabılara ihtiyacı vardır. Yüksek topuklar duruşunuzu güçlendirir ve vücudunuzu toparlar ve bacaklarınızın daha ince ve uzun görünmesini sağlar.

3. Bir parça kırmızı..

Bir parça kırmızı..

Bazı şeyler kadınların zarifliğini daha da ön plana çıkarır ve kırmızı rengi de bunlardan biridir. Bilim adamlarına göre kırmızı bir şey giyen kadınlar erkeklere daha ilgi çekici geliyor.

4. Askısız kıyafetler

Askısız kıyafetler

Erkekler için açık omuzlardan daha çekici bir şey yoktur. Bu tip kıyafetler daha feminen görünür, ayrıca çok fazla dekolte vermeden seksi olmanın da kolay bir yolu !

5. Vücudu saran elbiseler

Vücudu saran elbiseler

Alımlı olmakla bayğı görünmek arasında ince bir çizgi var ve vücudunuzu sıkıca saran elbiseler sizi oldukça alımlı gösterecek.

6. Deri ceket

Deri ceket

Bu kesinlikle eskimeyen ve size her zaman klas ve sert bir hava katacak bir parça.

7. Dantel detayları

Dantel detayları

Dantel detayı hem zarif hem de romantik olması nedeniyle diğer kıyafetlerden ayrılır.Yerine ve ortamına göre seksi, romantik, tatlı görünmenizi sağlayabilir. Biraz dantel dokunuşu sizi çok daha etkileyici gösterecektir.

8. Sırt dekolteli kıyafetler

Sırt dekolteli kıyafetler

Hem çok moda hem de çok seksi ve olmazsa olmazlardan biri! Sırt dekoltesi klas bir görüntüye ulaşmanız için en güzel yöntem.

9. Kot pantolon ve askılı beyaz tişörtler

Kot pantolon ve askılı beyaz tişörtler

Bazen en basit görünen şeyler en güzelidir! Basit beyaz bir bluz ve kot pantolonla kolayca güzelleşebilirsiniz. Ayrıca birçok kadının dolabında olan şeyler bunlar.

10. Spor kıyafetler

Spor kıyafetler

Birçok kadın spor salonunda giydikleri kıyafetlerle kötü hissettiğini söylüyor. Ama erkeklere göreyse de durum tam tersi, onlara göre spor kıyafetleri kadınları çok seksi gösteriyor!

11. Bonus: Davranış en önemlisi!

Bonus: Davranış en önemlisi!

Bu kesinlikle en önemli ip ucu. İnsanlar sizi hissettiğiniz gibi görüyor.seksi ve özgüvenli hissediyorsanız ne giydiğinizin hiçbir önemi yok. Bütün gözler üzerinizde olacak!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları