İş hayatınızda, toplantılarda ve davetlerde takım elbisenizin içinde sizi daha da farklı kılacak 4 ayrıntı...

Takim elbisenin resmiyetini bozmadan farklı bir hava katmaya yeterli küçük bir ayrıntı olan yaka süslemesi,asil duruşunuza esneklik kazandırarak daha şık konbinler oluşturmanızı sağlar.Tabi ki burada dikkat edilmesi gereken nokta renk uyumudur.

Dokuma Papyon veya Kravat

Dokuma Papyon veya Kravat

Hepimizin bildiği üzere papyon ve kravat takım elbiselerin vazgeçilmez ekürileri. Fakat artık modası yavaş yavaş geçmeye başlıyor dediğimiz bu iki aksesuarı modacılar tüketmeye henüz kararlı değil. Örülmüş hissi veren pamuktan papyon ve kravatlar sanki bugüne kadar alışık olan görüntünün dışında bir izlenim yaşatıyor ve ayrı bir havası olduğu kesin.

Fular

Fular

Aralarında kuşkusuz en büyük farklılık yaratan fularlar.Eski bir geçmişe sahip fular modası bitmemesi gereken ve sürdürülmeye en müsait aksesuarların başında geliyor.Takım elbiseye kattığı spor havası ve papyon yada kravata eşlik edebilme yeteneği ile fular atlanmaması gereken en güzel artı.

Yaka Çubuğu

Yaka Çubuğu

Takım elbise içine giyilen gömleklerde en büyük sıkıntılardan biride yakaladır.Gömlek yakalarının kontrolü zor bozulmalara karşı şık bir çözüm olabilecek bir aksesuardır yaka çubukları.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları