Her gencin fırtınalı ergenlik döneminde ona yardımcı olan cesur giyim öğeleri vardır. Onlar tasarımcı bir markaya hatta son trendlere ihtiyaç duymazlar.

1. Muhteşem Sıkı Bir Jean

1. Muhteşem Sıkı Bir Jean

Ve bu gençlerin dolaplarında muhakkak zamansız parçaları olmalıdır. İşte dolabınızda olması gereken 7 zamansız parça. Üzerine oturan muhteşem sıkı bir Jean den daha iyi ne hissettirebilir ki? Her gençte olması gereken sıkı siyah bir Jeanleri hemen hemen her üst ile iyi eşleştirebilirsiniz. Bu durumun rahatlığı ve dayanıklılığı adına yıldız değerlendirmeler aldık.

2. Beyaz Elbise

2. Beyaz Elbise

Beyaz elbiseler basit ve kaygısızdır. Çünkü beyaz elbiseler sıcak yaz günlerinin giy-çık parçalarıdır. Her genç kız bir yada iki adet beyaz elbiseyi dolabında bulundurmalıdır.

3. Spor Pantolon

3. Spor Pantolon

Eğer 7/24 kusursuz görünmek gibi bir kaygınız yoksa biraz serseri görünmek sizlere bir şey kaybettirmez aksine büyük bir rahatlık kazandırır.

4. Şık Bir Kaban

4. Şık Bir Kaban

Eğer kışları sert geçmeyen bir bölgede yaşıyorsanız bu tarz kabanlar kış aylarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Hafif, şık ve terletmeyen bir kabanla bütün kışı kıyafetlerinizle uyum sorun yaşamadan geçirebilirsiniz.

5. Siyah Mini Elbise

5. Siyah Mini Elbise

Gerçekten bu elbiseye BA-YIL-DIM! Ne harika değil mi yaz aylarında akşam davetlerinde giyebileceğiniz ve anında çok şık olabileceğiniz bir elbisenin dolabınızda bulunması.

6. Maxi Elbise

6. Maxi Elbise

Maxi elbiseler, tek bacaklı pantolonlardır ancak daha şık ve daha rahattırlar. Yaz günlerinizin öğlen gezmeleri için çok ideal bir parça. Arkadaşınızla bir son dakika planı mı yaptınız? o halde dolabınızda böyle bir parçanın olması kaçınılmaz.

7. Tenis Ayakkkabısı

7. Tenis Ayakkkabısı

Tüm ayakkabılar önemlidir ancak benim için tenis ayakkabılarının ayrı bir yeri vardır. Onları hemen hemen her şey ile kombinleyebilirsiniz. Tenis ayakkabıları rahatlık ve modanın değişmez parçalarıdır. Bir ayakkabı için daha fazla ne istenilebilir ki? Eğer gerçekten rahat bir ayakkabı arıyorsanız tenis ayakkabıları bu konuda gerçekten çok güvenilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları