Kumar oynamak kötü bir alışkanlık orası kesin. Ve tabi ki de iyi oynamak bir yetenek mi tartışılır. Fakat hiç oynamadan hile ile kazanmak dahice gelebilir. İşte tarihin unutulmaz hileleri.

5.Hile Kodu

5.Hile Kodu

Ronald Dale Harris oyun komisyonu için çalışan bir bilgisayar programcısıdır. Onun işi oyun makinelerindeki çipi programlamak. Fakat Rolald Dale bir gün aklı şeytanlığa çalışır ve şuna benzer bir programlama yapar. 

'5 para at bekle 2 para at bekle 6 para at bekle' ve bingo oyun makinesi sana ödeme yapar. Bu akıl dolu hile taktiği listemizin 5. sırasında kendisine yer buluyor.

4.Tıraşlanmış Paralar

4.Tıraşlanmış Paralar

Oyun makine teknolojisi kendisini sürekli yenilemeye adamıştır. Bunun nedeni ise tabiki kendisine karşı gelebilecek saldırıları önlemek. Fakat oyun makineleri için geliştirilen para okuma, ölçme ve tartma sensörleri kendini vuran bir silah olarak kullanılmıştır. 

Dahi beyinler tıraşlanmış paraları makineye atarak para okuyan sensörlerin parayı kabul ederken, ölçme sensörünün parayı geri vermesini sağlayarak bir bozuk para ile defalarca oyun oynanabilecek konuma gelmişlerdir.

3.YO-YO

3.YO-YO

Adından basitçe anlaşıldığı üzere hilekar bozuk para veya para yerine geçen sikkelerin etrafına bir tel geçirir ve makineden içeri atar işi bittiğinde yo-yo oynar gibi makineden parayı çeker ve tekrar atar kazanana kadar bunu defalarca dener. Ve bu taktik gelmiş geçmiş en basit hile unvanına sahiptir.

2.Bilgisayar Çip Değiştirme

2.Bilgisayar Çip Değiştirme

Dennis Nikrasch bir oyun makinesi alarak garajına getirdi.Günlerce bu makine üzerinde çalıştı. Çalıştığı alan ise makineyi açmak için gerekli kodları bulabilmekti. 

Bu amaçla gerçek bir satıcıdan standart bir çip siparişi verdi. Daha sonra karaborsadaki bütün açılmış makinelerin anahtarlarını toplamak için takım oluşturdu. Artık sonuç alma zamanıydı artık 3 dk altında bir sürede makinelerin kasalarını açabiliyordu.

1.Sensör Kapatma

1.Sensör Kapatma

Kumarhanelerde güvenlik tedbiri üst düzeye çıktığı dönemde, oyun makineleri sensörler ile donatılmıştı. 

Fakat akıllı Tommy Glenn Carmichael küçük bir telin ucunu sensöre yansıtmak amaçlı bir ışık yerleştirince sensörlerin gördüğü tek şey bir ışık yayılması oldu ve sahte para gerişi için gerekli ortam sağlanmış oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları