Giydiklerinizin sizi daha zayıf göstermesi için dikkat etmeniz gereken bazı kuralları sizin için paylaştık.

Büyük Desenlere Dikkat

Büyük Desenlere Dikkat

Çok iri desenli ve kalın dokumalardan yapılmış trikolar sizi olduğunuzdan daha iri gösterebilir. Küçük desenleri olan trikoları tercih ederseniz, kilolarınızı daha rahat kamufle edersiniz.

Pantolon Seçimi Önemli

Pantolon Seçimi Önemli

Pileli pantolonlar bel bölgenizi daha kalın gösterir. Pilesiz olanlar ise saklayacak bir şeyler varsa onları kolayca gizler.

Ceket ve Düğmeleri

Ceket ve Düğmeleri

Ceketlerin birçoğu en az 4 düğmeye sahiptir. Göbek bölgenizin saklanması gerektiğini düşünüyorsanız bu model ceketlerden uzak durun. Onun yerine, en fazla 2 düğmeli olan ve düğmeleri göbek deliği hizasında başlayanları tercih edin.

Gömlekler Dışarı

Gömlekler Dışarı

Gömleğinizi pantolonunuzun üstüne çıkarmak fazlalıkları saklamak için klasik ve işe yarayan bir yöntemdir. Fakat sarkıttığınız gömleğin alt kısmının düz kesimli olmasına dikkat edin. Gömleğinizin üzerine çok dar şeyler de giymemelisiniz. Çünkü onlar gömleğinizi de yukarı çekecek ve göbek bölgenizde fazlalık oluşturacaktır.

Takım Elbise Seçerken

Takım Elbise Seçerken

Tek renk olan takım elbiseler ve ince kumaş çeşidinde olanlar sizi zayıf gösterir. Boyuna çizgili olanları tercih ederseniz, bu etkiyi daha da arttırabilirsiniz. Çizgiler karşınızdaki insanın size baştan aşağıya bakmasına yardımcı olur ve fazlalıklara dikkat etmesini engeller.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları